Připevňovací díly Jawa 350 (634-640)

Nejprodávanější

Matice M14x1,5 korunková Velorex
Matice M14x1,5 korunková
Skladem (29 ks)
Kód: 3-562-705
 
24 Kč
(19,83 Kč bez DPH)
Závlačka 3,2x25 Velorex
Závlačka 3,2x25
Skladem (995 ks)
Kód: 3-562-703
 
3 Kč
(2,48 Kč bez DPH)
Matice M12 korunková Velorex
Matice M12 korunková
Skladem (9 ks)
Kód: 3-562-704
 
21 Kč
(17,36 Kč bez DPH)
Tlumič řízení Jawa 350
Tlumič řízení Jawa 350 (634-640)
Skladem (7 ks)
Kód: 3-562-710
 
390 Kč
(322,31 Kč bez DPH)
Matice M16x1,5 korunková Velorex
Matice M16x1,5 korunková
Skladem (7 ks)
Kód: 3-562-708
 
24 Kč
(19,83 Kč bez DPH)
Miska ocelová k táhlu Velorex
Miska ocelová k táhlu
Skladem (7 ks)
Kód: 3-562-419
 
21 Kč
(17,36 Kč bez DPH)
Podložka pr. 15 Velorex
Podložka pr. 15
Skladem (44 ks)
Kód: 3-562-709
 
6 Kč
(4,96 Kč bez DPH)
Silentblok prip dílů Velorex
Silentblok připevňovacích dílů Jawa 350
Skladem (15 ks)
Kód: 3-562-404/5
 
134 Kč
(110,74 Kč bez DPH)
Kroužek táhla JW Velorex
Kroužek táhla Jawa 350
Skladem (5 ks)
Kód: 3-562-418
 
70 Kč
(57,85 Kč bez DPH)
Šroub M14x75 Velorex
Šroub M14x75 Zn.
Skladem (4 ks)
Kód: 3-562-406
 
58 Kč
(47,93 Kč bez DPH)
Držák svařený vč. silentbloku JW 350 Velorex
487,60 Kč bez DPH
590 Kč

Držák svařený vč. silentbloku Jawa 350, položka v katalogu číslo: 26, 22 a 20.

Kód: 2-562-401
Držák svařený spodní JW 350 Velorex
380,17 Kč bez DPH
460 Kč

Držák svařený vrchní Jawa 350, položka v katalogu číslo: 11.

Kód: 2-562-432
Držák závěsu JW 350 Velorex
264,46 Kč bez DPH
320 Kč

Držák závěsu Jawa 350, položka v katalogu číslo: 12.

Kód: 2-562-431
Fajfka Jawa 350
Fajfka Jawa 350
Skladem (4 ks)
371,90 Kč bez DPH
450 Kč

Fajfka pro Jawu 350 (634-340), položka v katalogu číslo: 27.

Kód: 2-562-409
Kroužek táhla JW Velorex
57,85 Kč bez DPH
70 Kč

Kroužek táhla Jawa 350, položka v katalogu číslo: 19.

Kód: 3-562-418
Matice M12 korunková Velorex
Matice M12 korunková
Skladem (9 ks)
17,36 Kč bez DPH
21 Kč
Kód: 3-562-704
Matice M14x1,5 korunková Velorex
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Kód: 3-562-705
Matice M16x1,5 korunková Velorex
19,83 Kč bez DPH
24 Kč

Matice M16x1,5 korunková pro připevňovací sadu Jawa 350, položka v katalogu číslo: 24

Kód: 3-562-708
Matice M8 samojistící Velorex
Matice M8 samojistící
Skladem (98 ks)
4,96 Kč bez DPH
6 Kč
Kód: 3-562-706
Miska ocelová k táhlu Velorex
17,36 Kč bez DPH
21 Kč

Miska ocelová k táhlu pro připevňovací sadu Jawa 350, položka v katalogu číslo: 21.

Kód: 3-562-419
Objímka rámu kompletní
404,96 Kč bez DPH
490 Kč

Objímka rámu kompletní pro sidecary 562, 563, 565, 700 pro připojení prostředního dílu připevňovací sady.

Kód: 562-08-355
Podložka pr. 15 Velorex
Podložka pr. 15
Skladem (44 ks)
4,96 Kč bez DPH
6 Kč

Podložka pr. 15 pro připevňovací sadu Jawa 350, položka v katalogu číslo: 9.

Kód: 3-562-709
Podložka pr. 8 Velorex
Podložka pr. 8
Skladem (140 ks)
2,48 Kč bez DPH
3 Kč
Kód: 3-562-707
Připevňovací sada JAWA 350
4 950,41 Kč bez DPH
5 990 Kč

Připevňovací sada pro Jawu 350 (634-640) k sidecarům Velorex 562, 563, 700 a 565.

Kód: JAWA350-PRIP.-DILY
Sada šroubů pro připevňovací díly Jawa 350 kompletní
2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč

Kompletní sada spojovacího materiálu pro připevňovací díly na Jawu 350 (634-640).

Kód: 3-562-761
Silentblok prip dílů Velorex
110,74 Kč bez DPH
134 Kč

Silentblok připevňovacích dílů Jawa 350, položka v katalogu číslo: 22 a 20.

Kód: 3-562-404/5
Stupačka Jawa 350 levá se záchytem
619,83 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: 3-562-711
Šroub M12x107 Velorex
Šroub M12x107 Zn.
Skladem (10 ks)
322,31 Kč bez DPH
390 Kč

Šroub M12x107 Zn., pro Jawa 350 připevňovací sadu, položka v katalogu číslo: 16.

Kód: 3-562-463
Šroub M12x38 Velorex
Šroub M12x38 Zn.
Skladem (22 ks)
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
Kód: 560-08-038/1
Šroub M14x125 Velorex
Šroub M14x125 Zn.
Skladem (12 ks)
321,49 Kč bez DPH
389 Kč

Šroub M14x125 Zn., pro Jawa 350 připevňovací sadu, položka v katalogu číslo: 8.

Kód: 3-562-434
Šroub M14x75 Velorex
Šroub M14x75 Zn.
Skladem (4 ks)
47,93 Kč bez DPH
58 Kč

Šroub M14x75 Zn., pro Jawa 350 připevňovací sadu, položka v katalogu číslo: 23.

Kód: 3-562-406
Šroub M14x94 Velorex
Šroub M14x94 Zn.
Skladem (20 ks)
243,80 Kč bez DPH
295 Kč
Kód: 3-562-534
Šroub M8x40 Velorex
Šroub M8x40 Zn.
Skladem (91 ks)
7,44 Kč bez DPH
9 Kč

Šroub M8x40 pro připevňovací sadu Jawa 350, položka v katalogu číslo: 13.

Kód: 2-562-701
Šroub seřizovací 135 mm
380,17 Kč bez DPH
460 Kč

Šroub seřizovací 135 mm pro připevňovací sadu Jawa 350, položka v katalogu číslo: 2, 3.

Kód: 3-562-448
Nahoru
Další produkty
29 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení